HALLMÖBEL, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Ek och teak. Spegel samt låda och ett hyllplan. Bredd 50, djup 36, höjd 116 cm.

Bruksslitage, fläckar, senare beslag, senare lås.

Lähtöhinta
1 500 SEK