SKRIVBORD, nyrenässans, 1900-talets början.

Ek. Två hurtsar med hyllinredning. Skiva med tre lådor i sargen. Bredd 147, djup 69, höjd 79 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, skador/fuktskador, repor, sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK