Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Emil Lindgren

(Ruotsi, 1866-1940)
Emil Lindgren
(Ruotsi, 1866-1940)

EMIL LINDGREN, olja på duk, sign o dat Grisslehamn 1925 .

Solbelyst gårdsmotiv med blommande fruktträd. 88 x 67 cm.

Krackelyrer.

Lähtöhinta
2 000 SEK