Astri Bergman-Taube

(Ruotsi, 1898-1980)
Astri Bergman-Taube
(Ruotsi, 1898-1980)

ASTRI BERGMAN-TAUBE samt EVERT TAUBE, 5 st litografier, signerade.

Evert Taube - Kvinna vid växter, HC IV/XXV, bildstorlek 34 x 44.

Astri Bergman-Taube - "Syrener på Fjällgatan 1975", 100/225, 40 x 55.
"Evert Taube till minne", 44/250, 55 x 45.
Blomster, 67/210, 25 x 20.
"Välkommen härliga Sjösalavår", H.C., 33 x 51.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet