Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Otto Koroknyai

(Unkari, 1856-1898)
Otto Koroknyai
(Unkari, 1856-1898)

OTTO KOROKNYAI, olja på duk. Signerad a tergo. 1800-talets andra hälft.

Porträtt av kvinna. 81x60.

Ytsmuts. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK