Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

Justus Lundegård

(Ruotsi, 1860-1924)
Justus Lundegård
(Ruotsi, 1860-1924)

JUSTUS LUNDEGÅRD, olja på duk, sign.

Landskapsmotiv med hövollmar. 73 x 50 cm.

Någon enstaka repa. Smärre krackelyrer och spikhål.

Lähtöhinta
2 000 SEK