MATSKEDAR, 5 st snarlika, silver, svenska stämplar 1800/1900-tal. Vikt ca 332 gram.

Modell franska liljan. 3 st svenska stämplar Kjellberg, 1865. 2 st svenska stämplar 1912/13. Längd ca 22 cm.

Monogram. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK