AFFÄRSSKYLT, järn, 1900-tal.

AFFÄRSSKYLT, järn, 1900-tal.

Järn samt plåt. Smidad, bemålad stomme med guldfärgade detaljer, längd 132, höjd 91. Konturerad, bemålad skylt, höjd 72 cm.

Slitage, rost, senare bemålning, böjda detaljer.

Lähtöhinta
3 000 SEK