Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Louise Carlberg-peyron

(Ruotsi, Syntymävuosi 1911)
Louise Carlberg-peyron
(Ruotsi, Syntymävuosi 1911)

LOUISE CARLBERG-PEYRON, olja på duk, signerad och daterad.

Sommar, Utö. 54 x 74 cm.

Smärre repor och obetydligt färgbortfall samt tryckskador på duk.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet