TAKLAMPA, Barovier & Toso, Italien, 1900-talets första hälft.

Glas och mässing. Höjd 87 cm.

Slitage, någon repa. Lampsockel något lös. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
4 000 SEK