Charles Walter Radclyffe

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1817-1903)
Charles Walter Radclyffe

CHARLES WALTER RADCLYFFE, olja på duk, signerad.

Havslandskap. 35 x 51.

Krackeleringar. Retuscher. Oxiderad fernissa.

Lähtöhinta
3 000 SEK