HURTS, Stile, Neolt Italien, 1900-talets andra hälft.

I plast. Utdragslådor samt hyllplan. Längd ca 40, djup ca 42, höjd ca 77,5 cm.

Slitage, repor och märken. Smuts och fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK