GLASSERVIS, 41 delar, "Karlberg", Elis Bergh, Kosta Boda, omkring 1900-talets mitt.

9 vinglas, 12 snapsglas, 12 likörglas, 8 seltersglas.

Bruksslitage, nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK