MATSALSMÖBEL, 7 delar, engelsk stil, Ehrlins Möbelfabrik.

Mahogny. 6 stolar med blå klädsel, ovalt bord med två iläggsskivor. Pelarben. L 135 + (55+55), b 95, h 77.

Slitage. Benet på bordet skadat. Skivor med repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK