469044

RING, 14k vitguld med gul topas med briljantslipade diamanter. 2000-tal. Vikt 4,4g.

Topas med spiral diamantkrans, skena delvis med infattade diamanter. Storlek 17,5/54.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK