SPEGEL samt KONSOLBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Valnöt, skuren dekor. Bordets bredd 64, djup 33, höjd 61. Spegelns höjd 152 cm.

Bruksslitage, fläcka, repor. Lagningar. Dekorelement saknas. Ett dekorelement sitter snett. Anlupet glas.

Lähtöhinta
1 500 SEK