BORD och STOLAR, 4 st, Johanson Design, Markaryd.

Bord med vitlackerad metallfot, rund laminatskiva. Diam 110, h 71. Stolar med metallfot, klädda i vit gallon.

Tyget med slitage/fläckar. Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK