471142

HALSBAND, gulmetall, Oscar de la Renta, vintage.

Kedja i gulmetall. Hänge med strass och plastpärla. Längd ca 40 cm. Hänge 3 x 2,4 cm. Märkt "OR".

Bruksslitage. Strass saknas på hänget.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på NK 1985.

Lähtöhinta
1 500 SEK