471575

SKÅL, glas, Rolf Sinnemark, Älghults, 1900-talets andra hälft.

Mörk fot, gultonad skål. Diameter 26, höjd 16 cm.

Bruksslitage, nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK