PARTI BESTICK, c:a 35 delar, silver, England och Sverige.

Bordsskedar, teskedar, kaffeskedar, 2 såsskedar, 2 frukttknivar, sockertänger. Olika modeller. Nysilverskedar medföljer.

Slitage. Flera med monogram, några med bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK