PILGRIMSKRUS, 2 st, porslin, Qing dynasti, sent 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått av figurscener. Snarlika. Höjd 16 cm.

Lagningar, sprickor. Tillverkningsdefekter. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK