William Oliver

(England, 1823-1901)
William Oliver
(England, 1823-1901)

WILLIAM OLIVER, olja på duk, signerad o daterad -69.

"The story book" Ca 25x35 cm.

Smärre enstaka repa, krackelerad, lagad.

Lähtöhinta
5 000 SEK