VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft.

Valnöt. Svängd form. 2 glasade dörrar med bakomliggnade glashyllor. Bredd 105. Djup 38. Höjd 118 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK