MASSAGEBÄNK/LÄKARBRITS, 1800-talets slut.

Delvis ställbar. Stoppad samt klädd, med klädsel delvis fäst med pärlspik. Längd ca 142 + 40.

Slitage, repor och nagg/märken. Fläckar. Någon mindre komplettering.

Lähtöhinta
6 000 SEK