TÄNDARE samt LJUSSTAKAR,ett par, mässing, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Höjd 5-10 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor. Tändare ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK