Wilhelm von Wright

(Suomi, 1810-1887)
Wilhelm von Wright
(Suomi, 1810-1887)

WILHELM VON WRIGHT, ca 190 st,litografiska tryck, "Svenska fåglar", ca 1920.

32 mappar innehållande litografiska tryck föreställande olika fåglar.

Smärre slitage och gulnad. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
3 000 SEK