TIDSKRIFT, "Derriere le Miroir", nr 250, år 1982.

"Hommage à Aime et Marguerite Maeght". Innehållande 24 litografier av Chagall, Tapies, Miro m fl. Utgiven av Galerie Maeght.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK