John Jon-And

(Ruotsi, 1889-1941)
John Jon-And
(Ruotsi, 1889-1941)

JOHN JON-AND, pastell, signerad samt daterad 22.1.22.

"Hofius i Tunis", porträtt. ca 43x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK