Poul Friis Nybo

(Tanska, 1869-1929)
Poul Friis Nybo
(Tanska, 1869-1929)

POUL FRIIS NYBO, olja på duk, signerad.

Interiör med kvinna vid fotogenlampa. 73 x 56 cm.

Krackelyr. Mindre duklagning. Några repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK