491357

HERRFICKUR MED KRONOGRAF OCH REPETITION samt KLOCKKEDJA, guld 18k, La Maisonnette. Tot ca 174 gram.

Kvartsrepeter. Urtavlan med romerska siffror. Diam 5,7 cm. Dubbel klockkedja 18k med avslutande berlock 9k, längd 24 cm.

Slitage, smärre bucklor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
20 000 SEK