BORDSSKEDAR, 12 stycken, silver, "Disa", Linus Holst, MGAB Uppsala, 1950-tal. Total vikt ca 432 gram.

Längd 17,6 cm.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
3 500 SEK