Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
494086

MAGNUS & WILHELM VON WRIGHT, ca 190 st, litografiska tryck ur "Svenska fåglar", 1900-talets första hälft.

Fågelmotiv. Bladstorlek 39 x 29 cm.

Slitage. Gulnade, skador, ej genomgångna, ej kompletta, fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK