TAKLAMPA, "Beat Light Tall", Tom Dixon, 2000-tal. Höjd ca 41 cm.

Konisk form. Svärtad metall. Modell Bla01EU.

Ej funktionstestad. Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK