TAKARMATURER, ett par. Funkis, 1900-talets första hälft.

Glasskärm. Förkromad stång. Höjd 85 cm.

Ej funktionstestad. Fläckar, bucklor, skruv sakas, ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK