500064

ARMBANDSUR, herr, Omega Seamaster De Ville, Automatic, guld på stål, 1960-tal.

Automatisk, datum, diameter 35mm, guld på stål, bakboett i stol, krona med omega logga. Brunt läderband.

Slitage. Repor. Obetydligt anlöpning på urtavla. Ej funktionstestad. Krona med kraftigt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK