SOFFA, 1950-tal.

SOFFA, 1950-tal.

Textilöverdragen stomme i ljus kulör, lös stoppad sits med randig klädsel. Runda nedåt avsmalnande ben, mässingsskodda fötter. Längd ca 124 cm.

Slitage. Fläckar. Något ranglig.

Lähtöhinta
2 500 SEK