Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Ruotsi, 1834-1909)
(Ruotsi, 1834-1909)

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON, olja på pannå, monogramsignerad, daterad a tergo 1878.

Segelbåt till havs. 20 x 30 cm.

Några färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK