SIDEBOARD, modell "Ulvö", Erik Wörtz för IKEA, 1960-ta.

Avlång form. 4 lådor vid sidan. 2 skjutdörrar med bakomliggande hyllor. Längd 183, Bredd 45, Höjd 72.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK