TÅRTKNIV samt SERVERINGSSKED, silver Georg Jensen, "Konge". Vikt tot. ca 220 gram.

Tårtkniv i rostfritt stål, längd 27 cm. Serveringssked längd 23 cm.

Bruksslitage. Repor. Monogram.

Lähtöhinta
2 500 SEK