Austin Osman Spare

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1886-1956)
Austin Osman Spare

AUSTIN OSMAN SPARE, blandteknik, signerad.

Figurkomposition. Oramad. Bildens mått ca 37 x 25 cm.

Smärre repor och fläckar. Ej examinerad ur passepartout.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS