Emil Österman

(Ruotsi, 1870-1927)
Emil Österman
(Ruotsi, 1870-1927)

EMIL ÖSTERMAN, olja på duk. Signerad och daterad 1895.

Porträtt av Oscar II. 61x51

Hål. Krackeleringar. Färgbortfall. Eftermörknade retuscher. Lagning.

Lähtöhinta
2 500 SEK