Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SKEDAR, 6 st, olika mästare, Sverige, mestadels 1700-talets slut. Vikt ca 299 gram

Bland annat Jöns Granbom Stockholm. Längd: 20,5 cm.

Slitage, repor, bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK