RÖKBORD, art deco, 1900-talets andra kvartal.

Betsad björk. Glasad skiva. Två lådor samt två skåpsdörrar. Längd 58, bredd 58, höjd 58 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK