SKÅP. 1700-1800-tal.

SKÅP. 1700-1800-tal.

Bonad furu. Svängt krön, dörrpar framför vitmålad hyllinredning. Nederdel med dörrpar. Nyckel. L 125, b 54, h 192.

Slitage. Rester av bemålning. Senare lås.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme