DAMARBETSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Mahogny. Beslag av mässing. Tre lådor. Raka avsmalnande ben. Längd 59. Bredd 39. Höjd 66 cm.

Repor och märken. Fläckad skiva. Löst listverk. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK