Thomas Hellström

(Ruotsi, 1924-2006)
Thomas Hellström
(Ruotsi, 1924-2006)

FIGURINER, 2 st, keramik, Thomas Hellström, Nittsjö.

Igelkottar. Höjd 6-12cm. Numrerade 6092 samt 6093.

Slitage. Mindre igelkotten med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet