514603

HALSBAND samt RINGAR, 2 st, silver, en ring Arne Johansen, Danmark, 1900-talets andra hälft. Vikt ca

Alla med tigerögon. Kedjans längd 60 cm. Ringarnas mått 18,5/57 samt 17,5/54.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK