Axel Hjalmar Lindqvist

(Ruotsi, 1843-1917)
Axel Hjalmar Lindqvist
(Ruotsi, 1843-1917)

AXEL HJALMAR LINDQVIST, olja på duk. Signerad och daterad 1889.

Vedhämtning i bokskogen. 50x85.

Ytsmuts. Mindre fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK