Alexander Clemens Wetterling

(Ruotsi, 1796-1858)
Alexander Clemens Wetterling
(Ruotsi, 1796-1858)

ALEXANDER CLEMENS WETTERLING, tillskriven, skissbok, Paris, 1826, osignerade.

28 sidor. Bokens storlek 16 x 20 cm.

Fläckar, slitage, ej fullständigt genomgången, bortrivna sidor.

Lähtöhinta
2 000 SEK