VÄGGLAMPA, mässing, Holm Sørensen & Co, Danmark, kring 1900-talets mitt.

Mässing. i form av blomma etikettmärkt. Diameter ca 31 cm.

Slitage, repor och märken. Ej funktionstestad. Mindre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK